2014

Марк Маркес, чемпіон світу MotoGP

У 2014 році Марк виграв свій другий титул чемпіона світу в серії MotoGP та закінчив сезон рекордною 13-ю перемогою у Валенсії.

Переглянути профайл Марка Маркеса

Джесіка Фокс виграла чотири титула чемпіона світу за один рік!

Австралійка Джесіка Фокс отримала яскраву перемогу у фіналі світового чемпіонату U23 у місті Пенріт, де 19-річна дівчина першою виграла подвійну нагороду. Фокс — перша жінка, яка виграла у категоріях К1 та С1 чемпіонату U23, виправивши поразку минулого року, коли вона виграла у категорії С1, але програла у фіналі К1. Історія успіху Джесіки мала продовження у світовому чемпіонаті у Діп Крік. Джесіка виграла історичну "двійку" після виграшу у фіналі змагання зі слалому на каное категорії К1. Перемога явно показала, що спортсменка стала першою жінкою у греблі, яка виграла "двійку" К1/С1 на світовому чемпіонаті — вона захистила свій титул у С1 лише за 24 години до того. "Виграти — це неймовірно! Я знала, що якщо зможу набрати швидкість, як зранку, і виправлю кілька помилок, я стану лідером та, мабуть, виграю медаль... Виграти "двійку" — що може бути краще!" — сказала Фокс.

Тоні Кайролі у восьмий раз став чемпіоном світу з мотокросу

Райдер Red Bull KTM Factory Racing Тоні Кайролі вже у восьме став чемпіоном світу з мотокросу на Гра-прі у Бразилії (штат Гояс). Безпрецедентна історія успіху восьмикратного чемпіону з мотокросу показана у фільмі "TC22 Toni Cairoli — the Movie". У фільмі показано шлях становлення кар'єри Тоні починаючи з його життя на рідній Сицилії до вершин мотокросу, розкриваючи відданість спортсмена, яка і зробила його чемпіоном.

Дивитися профайл Тоні Кайролі

Відкриття офісу Red Bull у Фушль-ам-Зе.

У 2014 році у головному офісі Red Bull у Фушль-ам-Зе було додатково встановлено 14 бронзових биків.

Формула 1 повернулася до Австрії

Після десятиліть перебування поза календарем гонок, Ф1 повернулася до Австрії, до гір Штирийського регіону і до треку Red Bull Ring у 2014 році.

Дивитися гоночний трек

Перша перемога Даніеля Ріккардо у Формулі 1

Даніель здобув першу перемогу у своєму першому сезоні в складі Infiniti Red Bull Racing у Монреалі та став абсолютним бронзовим чемпіоном світового чемпіонату 2014 року.

Дивитися профайл Даніеля Ріккардо

Red Bull Tag Am See з Cro

Три концерти Карло Вайбеля (Cro) у трьох країнах за один день на березі озера.

Переглянути найяскравіші події

Wings for Life World Run

Стартував перший забіг Wings for Life World Run – марафон, який проходить у всьому світі в підтримку благодійного фонда Wings for Life, який допомагає у дослідженнях захворювань спинного мозку Wings for Life. Це єдина спортивна подія світового масштабу, яка відбувається одночасно на всіх континентах. У 2014 році забіг відбувся у 32 країнах. Це єдиний забіг, в якому фінішна лінія наздоганяє вас, бігуни з усього світу змагаються одночасно, а учасник, якого машина "Catcher Car" наздожене останнім, стає чемпіоном світу — і всі біжать заради тих, хто не може. 100% всіх вступних внесків та доходів йдуть у Фонд досліджень захворювань спинного мозку Wings for Life.

Станьте частиною цього

Фаррелл на Google+ Hangout

Багатократний лауреат премій Фаррелл Уільямс провів Google+ Hangout у Red Bull Studios у Лос-Анджелесі, де презентував свій новий (другий) сольний альбом "G I R L".

Дивіться повну трансляцію Google+ Hangout тут

Red Bull Amaphiko

Перша Red Bull Amaphiko Academy була проведена у Соуето, Південна Африка, у квітні 2014 року. У 10-денній академії брали участь місцеві та міжнародні учасники, які навчали та надихали групу молодих та соціально активних підприємців користуватись творчим підходом та своєю енергією, щоб впроваджувати позитивні зміни у суспільстві.