Банка Red Bull

Легка і на 100% придатна для переробки

Компанія Red Bull прийняла свідоме рішення про використання алюмінієвих банок. Сьогодні банки Red Bull важать значно менше ніж кілька років тому, що економить цінну сировину. Після використання банки можна знову і знову піддавати повній переробці без жодних втрат якості.

  • на 100% придатна для   переробки  

Банка – «запас енергії»

Всі банки на 100% придатні для переробки: після збору та доставки їх на переробні підприємства не втрачається ані шматочка алюмінію. Їх можна переплавляти та повторно використовувати безліч разів абсолютно без втрати якості. Використання переробленого алюмінію економить 95 % енергії порівняно з виробництвом нових алюмінієвих банок.

Сьогодні банки Red Bull важать значно менше, ніж кілька років тому. Постійне зменшення ваги також має важливе значення: чим менше алюмінію використано у банці з самого початку, тим менше парникових газів виділяється в атмосферу.

Кожна банка на рахунку

Банка – це найпридатніша для переробки упаковка у всьому світі. Звичайно ж, це можливо, тільки якщо банки збирають і відправляють на переробку. Якщо банку безвідповідально залишають на природі,  вона, звісно, не може реалізувати свій потенціал. На жаль, у деяких регіонах засмічення все ще залишається проблемою. Прослідкуйте, щоб ваша банка закінчила свій шлях у контейнері для сміття чи переробки. Це допоможе зберегти нашу  природу чистою, підвищить рівень переробки і зменшить споживання енергії та виснаження природних ресурсів. Якщо у вашій країні існує спеціальна система переробки алюмінію, будь ласка, правильно утилізуйте свою  банку.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ БАНКИ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ RED BULL